Herbatka na patyku Relaks EKO 2 szt.

Dostępność: duża ilość
Przygotowanie i dostawa: Środa, 29-kwietnia
Dostawa: Sprawdź możliwe opcje dostawy sprawdź formy dostawy
Cena: 24,99 zł

Cena regularna:

24.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość | szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Relaks EKO

- Herbatka na patyku

Relaks EKO to delikatna herbatka na patyku, wyróżniająca się subtelnym, kwiatowym aromatem lawendy i wrzosu. Starannie dobrana kompozycja ziół i kwiatów tworzy napar o łagodnym smaku i harmonijnym charakterze, idealny do spokojnych chwil w ciągu dnia.

Połączenie lawendy, melisy, kwiatu głogu i wrzosu nadaje herbatce wyjątkowe walory zapachowe oraz estetyczne, czyniąc ją nie tylko napojem, ale również elementem przyjemnego rytuału parzenia herbaty. Forma herbatki na patyku sprawia, że produkt doskonale sprawdzi się także jako oryginalny upominek.

Każda herbatka wykonywana jest ręcznie, z ekologicznych składników pozyskanych ze stanu naturalnego lub ogrodu botanicznego. Rośliny zbierane są z poszanowaniem ich naturalnego cyklu, zgodnie z zasadami kalendarza biodynamicznego.



Wartość odżywcza w 100g produktu: Wartość energetyczna 3 kJ / 1 kcal; Tłuszcz 0 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g; Węglowodany 0,2 g; w tym cukry 0 g; Białko 0 g; Sól 0 g.

 

 

Sposób użycia:

Jedną wiązkę ziół na patyku zalać wrzątkiem (0,3 – 0,5l) i pozostawić do zaparzenia na około 10-15 minut.

 

Skład:

lawenda kwiatostan*, melisa liść*, wrzos kwiat*, głóg kwiatostan*.
*produkt rolnictwa ekologicznego

 

Dodatkowe informacje

CERTYFIKAT BIO tak

Koszty dostawy Sprawdź możliwe opcje dostawy

Kraj wysyłki:
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

ZAMÓW DO: poniedziałku do g. 23:59

Wysyłka Polska: środa, dostawa w czwartek

Dostawa lokalnie: środa g. 15:00 - 17:00


Kontakt: +48 664906421


więcej więcej
Warto spróbować jeszcze..

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl