Miód i Pigwa 250 g

miód-i-pigwa-250g-beczka-miodu.jpeg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Przygotowanie i dostawa: Środa, 13-maja
Dostawa: Sprawdź możliwe opcje dostawy sprawdź formy dostawy
Cena: 15,00 zł

Cena regularna:

15.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość | 250g

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 Miód z pigwą od pasieki Beczka Miodu to naturalna kompozycja kremowanego miodu oraz liofilizowanej pigwy, która wyróżnia się wyjątkowym, słodko-owocowym smakiem i delikatnie cytrusowym aromatem. Połączenie naturalnej słodyczy miodu z lekko kwaskową nutą pigwy tworzy harmonijną, kremową kompozycję idealną dla miłośników miodów smakowych.

Dodatek liofilizowanej pigwy nadaje miodowi intensywny aromat oraz charakterystyczny, owocowy smak. Dzięki kremowej konsystencji miód doskonale rozsmarowuje się na pieczywie i świetnie komponuje się z tostami, naleśnikami, goframi, owsianką, jogurtem naturalnym czy domowymi deserami. Doskonale sprawdza się również jako dodatek do herbaty oraz innych ciepłych napojów.

Miód z pigwą wyróżnia się aksamitną strukturą oraz przyjemnym balansem pomiędzy słodyczą miodu a delikatną kwaskowością owoców. To propozycja dla osób poszukujących naturalnych miodów smakowych o świeżym, owocowym charakterze oraz wyjątkowym aromacie inspirowanym tradycyjną podlaską pasieką.

Świetnie sprawdzi się zarówno jako codzienny dodatek do kuchni, jak i naturalny pomysł na elegancki prezent dla miłośników miodów i owocowych kompozycji smakowych.

Waga: 250 g

Koszty dostawy Sprawdź możliwe opcje dostawy

Kraj wysyłki:
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

ZAMÓW DO: poniedziałku do g. 23:59

Wysyłka Polska: środa, dostawa w czwartek

Dostawa lokalnie: środa g. 15:00 - 17:00


Kontakt: +48 664906421


więcej więcej
Warto spróbować jeszcze..

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl