Olej rzepakowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Olej rzepakowy tłoczony na zimno – Mała Olejarnia Eli 500 ml
Olej rzepakowy powstaje w Małej Olejarni Eli poprzez tłoczenie na zimno, w kontrolowanej temperaturze poniżej 50°C, co pozwala zachować jego naturalny smak, aromat oraz wysoką jakość kulinarną.
Produkt jest nierafinowany i niefiltrowany, dzięki czemu podlega jedynie naturalnemu procesowi sedymentacji. Olej tłoczony jest w małych partiach kilka razy w tygodniu, co gwarantuje jego świeżość.
Charakteryzuje się łagodnym, lekko orzechowym smakiem. Doskonale sprawdza się jako dodatek do sałatek, surówek, pieczywa oraz innych potraw spożywanych na zimno. Może być również używany do krótkiego podsmażania w niskiej temperaturze.
Informacje o produkcie:
-
Skład: 100% olej rzepakowy tłoczony na zimno
-
Pojemność: 500 ml
-
Kraj pochodzenia: Polska
-
Producent: Mała Olejarnia Eli
-
Sposób przechowywania: Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 6 miesięcy.
Koszty dostawy
Sprawdź możliwe opcje dostawy
Zaloguj się
ZAMÓW DO: poniedziałku do g. 23:59
Wysyłka Polska: środa, dostawa w czwartek
Dostawa lokalnie: środa g. 15:00 - 17:00
Kontakt: +48 664906421
Warto spróbować jeszcze..
![]()